Hornetsecurity jako pracodawca

Elastyczny – Dynamiczny – Przyszłościowe

 
Wakaty
LiveZilla Live Chat Software

Kim jesteśmy

Jako silna i nowoczesna firma serwisowa, zatrudniamy ponad 90 pracowników. Dzięki naszemu serwisowi Cloud Security, Hornetsecurity stał się znaną i szanowaną marką, chroniącą infrastrukturę IT i dane wielu tysięcy firm na całym świecie.

W naszym portofilio znajdziecie Państwo rozwiązania techniczne pokrywające zakres usług w dziedzinie telekomunikacji z naciskiem na ochronę transferu poczty elektronicznej (E-Mail), ruchu w sieci Web i szyfrowanego transferu plików. Nasze produkty są dostępne przez międzynarodową sieć partnerksą.

Hornetsecurity Image Movie

Szukasz pracy za granicą?

Zbuduj z nami swoją karierę!

Dbamy o rozwój naszych pracowników. Zostań częścią Hornetsecurity, zdobywaj nowe doświadczenie i poszerzaj swoje horyzonty zawodowe pracując z nami w globalnych projektach.

 

Przyjemne środowisko pracy

Szacunek w interakcje ze sobą to podstawa komfortowej atmosferze pracy. Hornetsecurity dlatego stara się oferować dzień pracy swoich pracowników w dowolnym momencie, w którym wszyscy czują się równie wygodne. Jasne, przestronne i nowoczesne pomieszczenia biurowe, darmowa kawa i świeże owoce codziennie przyczyniają się do tego. Nawet krótkie ścieżki decyzyjne i płaskie hierarchie resuscytacyjnych otwartą atmosferę pracy oraz zapewnienie wolnej przestrzeni dla innowacji i indywidualnej odpowiedzialności.

Praca i rodzina

Oferując elastyczny czas pracy Hornetsecurity przyczynia ważną rolę w zapewnieniu, że jego własnych pracowników, aby połączyć ich pracy i obowiązków rodzinnych najlepszy możliwy sposób. Nasze modele niepełnym wymiarze czasu pracy są również idealnie nadaje się do zapewnienia elastycznego zarządzania urlopu rodzicielskiego, jeśli to konieczne.

Szkolenia i rozwój

Poprzez indywidualne, dostosowane do specyficznych potrzeb gamy środków kwalifikacyjnych, umożliwiamy naszym pracownikom rozwijać swoje umiejętności zawodowe i osobiste.

Kompensacja opartego na wydajności

Dobry płatnej pracy. Dlatego Hornetsecurity kładzie wielki nacisk na wynagrodzenia opartego na wynikach. Ponadto regularne cele skuteczności są spełnione, dodatkowe odszkodowanie w razie powodzenia.

Software Development

Backend Developer

Jesteś odpowiedzialny za strukturę zaplecza Oraz trwałe przechowywanie danych w zabezpieczeniach chmurowej projektowanie. Planujesz i rozwija nowe zabezpieczenia w chmurze Produktów. Tworzysz i utrzymujesz odpowiednie Dokumentacji projektowej…

 

Więcej informacji tutaj

Frontend Developer

Jesteś odpowiedzialny za wszystkie istniejące i Planowane projekty frontonu. Zoptymalizujesz użyteczność naszego użytkownika Interfejsy. Planujesz i rozwija nowe zabezpieczenia w chmurze Produktów…

 

Więcej informacji tutaj

Senior Software Architect

Projektując i rozwijając architektury sieci i baz danych oraz prototypy za pomocą Modelowy rozwój oprogramowania Technik. Rozwiążesz wymagania Wymogi dotyczące specyfikacji oprogramowania Architektury i projektowania funkcjonalnych specifcations …

 

Więcej informacji tutaj

Service Operations

IT Service Operator

Zapewnias dostępność naszej 24/7 usługi. W tym celu pracujesz zarówno w dzień, jak inocne zmiany. Monitorujesz wszystkie usługi Hornetsecurity, utrzymuj nasze zasady fltera i nieprzerwanie poprawić jakość naszych usług. Analizujesz i eliminujesz występowanie problemy naszych partnerów handlowych i klientów gdy używasz Hornetsecurity…

 

Więcej informacji tutaj

Szkolenie w Niemczech

W celu zapoznania się z naszym zespołem w Niemczech i uczynić go bardziej zaznajomieni z procesów roboczych, każdy Assitent zaczyna 6 miesięcy siedzi w naszej pracy.

Razem z Wami, chcemy nadal rozwijać międzynarodowo i dalej promować Ci możliwości szkoleniowych i rozwojowych. Pracując z nami na krawędzi tnącej.

Napisz teraz e-mail:

lp.yt1534652450iruce1534652450stenr1534652450oh@bo1534652450j1534652450